fbpx

AGILITY KLUB FIFI

POLUVSIE PRI PRIEVIDZI

AK FIFI

Agility

Poslušnosť

Socializácia

ČO JE TO AGILITY?

Agility je čoraz viac populárny kynologický šport, ktorého cieľom je, aby pes za pomoci psovoda prekonával prekážky vo vopred určenom poradí, bez chýb a v čo najkratšom čase. Nie je však potrebné brať tento šport úplne vážne. Pre mnohých ľudí je agility hrou a zábavou, ktorá utužuje ich vzťah so štvornohým parťákom.

367473588_1957521294710454_1997591675895875287_n

 

Či už si sa rozhodol zbierať víťazné poháre, alebo si len občas rekreačne zatrénovať – u nás máš dvere otvorené. Naši tréneri ťa nebudú do ničoho tlačiť, ale ak si ambiciózny a chceš sa zapísať k úspešným pretekárom, budú ťa viesť najlepšie, ako to dokážu.

VEK NEHRÁ ROLU

Rozmýšľaš, či už nie si na agility pristarý, alebo naopak, primladý? Odpoveď znie: ,,Určite nie!” Agility je jednoducho pre každého, kto má kladný vzťah ku psom a chce trénovať. Rovnako to platí u psov. Každý tréning je individuálne prispôsobený veku psíka. Dokonca nie je podmienkou, že musí začať trénovať od šteniatka. Aj stále aktívni psí seniori si prídu na svoje.

pOSLUŠNOSŤ

Nevieš, či je agility pre teba a tvojho psíka, ale určite by ste potrebovali základný výcvik? Poslušnosť je potrebná nielen pre agility, ale predovšetkým do bežných dní s tvojim štvornohým miláčikom. Pondelky u nás tradične patria práve povelom ako: “sadni”, “ľahni” či “k nohe”, ale rovnako sa na hodine naučíš i hry na zvýšenie pozornosti psa, či zopár trikov. 

aJ PSÍKY TÚŽIA PO KAMARÁTOCH

Šťastný psík sa chce aj “vylietať” a najlepšie so psími kamošmi po boku. Z času na čas preto organizujeme socializačné prechádzky, v rámci ktorých sa psíky vynaháňajú, zatiaľ čo my majitelia sa učíme čítať ich reč tela, či kedy do hry zasiahnuť. A samozrejme to nie je socializácia len pre psy, ale aj pre nás. :)

ADRESA

sociálne siete