fbpx

tréningy

AGILITY

 
Na našich tréningoch sa vás budeme snažiť postupne zaškoliť do výcviku psov ako takého. Vysvetlíme Vám princíp, ako pes vníma tréning a ako postupovať, aby ste ako tím napredovali a dosahovali svoje očakávané ciele. Keďže sme agility klub, primárne sa zaoberáme prácou na prekážkach a správnom vedení, no počas tréningu si radi nájdeme čas aj na diskusiu ohľadom  iných oblastí výcviku. 
 

Ďalej je to už na Vás, ako budete na sebe pracovať a kam sa to až rozhodnete dosiahnuť. Treba pamätať, že výcvik neprebieha len v areáli cvičiska, ale v podstate neobmedzene v každej spoločne strávenej chvíli.

 

Naše vybavenie zahŕňa kompletný set prekážok, ktoré sú bezpečné a spĺňajú štandard schválený Asociáciou slovenských klubov agility a aj priestor spĺňa podmienky na postavenie štandardného parkúru o veľkosti minimálne 20x40m.

Pre lepší výcvik vlastníme taktiež:
  • polohovacie áčko
  • polohovaciu hojdačku
  • uličkový slalom

 

Tréningy vedieme formou hry, bez akéhokoľvek násilia. Využívame pozitívnu motiváciu, či už v podobe hračiek alebo pamlskov.

Tréningové dni máme rozdelené na skupiny podľa úrovne psíkov – šteniatka + začiatočníci a mierne pokročilí + pokročilí, aby sme sa vedeli dostatočne venovať všetkým.

Trénovať s vami budú:

Táňa

Tu bude text. 

Jarka

Tu bude text. 

Ivka

Tu bude text

Monika

Tu bude text

POSLUŠNOSŤ

Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. Tu bude text. 
 

CENA TRÉNINGU:​

Člen AK FIFI:          platí iba ročný členský poplatok ( viac info TU)
Nečlen AK FIFI:     7€ /za tréning

Prvý skúšobný tréning je zadarmo.

Cena tréningu je každý rok schválená na členskej schôdzi.

Tréningy sa konajú nepravidelne, termín sa prispôsobuje počasiu a trénerovi. Informácia o vyhlásenom tréningu je vždy zverejnená v skupine na Facebooku, ktorá je prístupná pre členov a záujemcov o pravidelné tréningy. Na tréning je nutné sa prihlásiť. Tréner môže zamietnuť účasť záujemcu o tréning, ak uzná, že na daný tréning dosiahol maximálny počet účastníkov, ktorým sa dokáže plnohodnotne venovať. Jeden tréning trvá 2‑3 hodiny ak nie je uvedené inak.

ADRESA

sociálne siete