Malý veľký vesmír

Čo všetko stihne človek urobiť, než napíše prvý príspevok na blog? V mojom prípade celú túto webstránku, a to som týždeň iba zúfalo hľadela na administratívu a premýšľala, čo ja idem vôbec robiť. Našťastie, ako sa hovorí, na youtube je všetko a o to viac je hrozné, že tieto slová píšem, až keď je ostatné hotové. Pravda je ale taká, že nikdy neviem, ako začať. Je jedno, či ide o prvý článok, príspevok na sociálnu sieť alebo o prvú vetu či stranu v knihe. Tá sa, mimochodom, začína (ak si odmyslíme prológ) myšlienkou hlavnej hrdinky – Kde to, doriti, som? Je dosť možné, že väčšina ľudí by použila oveľa horší výraz, ak by videli to, čo v danej chvíli vidí Lyra. :)

 

Na úvod vás tu takto vítam, v malom veľkom vesmíre. Presne do neho vedie moja pripravovaná kniha Anarchorance, ktorá je prvou zastávkou v celkom rozľahlej galaxii. Sama som ešte nenavštívila úplne každú planétu, ale postupne ich s nadšením objavujem.

☽ ☽ ☽ ⚶ ☾ ☾ ☾

Keďže sme všetci zo Zeme (ak nie, určite mi napíšte :D) a cesta na Anarchorance je ďaleká, podelím sa s vami o pár informácií, ktoré sa vám môžu zísť.

  1. Veľmi často budete zdvíhať tričko a ukazovať brucho. Ak sa práve pýtate prečo, tak vám to nemôžem prezradiť, spoilery by ste určite neocenili. :) Čo vám ale prezradiť môžem, od toho úkonu závisí, či dostanete alebo nedostanete guľku do hlavy.
  1. Pokiaľ nie ste nadpriemerne vysoká osoba, pravdepodobne budete miestnym pripadať dosť nízky. A ak máte len meter šesťdesiatniečo ako ja, to ste doslovne veľmi krpatá osoba. Miestnymi sa myslí obyvateľstvo Anarchorance a pár ďalších planét, lebo je pravda, že nie všetky planéty majú populáciu veľkú ako kone :D
  1. Na Anarchorance fakt pečie slnko, no nepotrebujete tam opaľovací krém. Áno, cenu za najmenej potrebnú informáciu získava… :D
☽ ☽ ☽ ⚶ ☾ ☾ ☾

Keď sa vrátime späť na Zem a na tento web, pravidelno-nepravidelne sa tu budú objavovať rôzne články a iný obsah. Priznám sa, ešte sama úplne neviem aký, preto ak vás niečo zaujíma, pokojne mi napíšte. Čo vám ale viem prezradiť už teraz, dokončujem posledné úpravy na knižnom traileri, ktorý sa potom ocitne tu rovnako ako na sociálnych sieťach.

Majte krásne dni. 

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments